Available for bidding
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
1 800 HUF
1916-1940 Magyar Iparművészet számai, 7 db:
1916 XIX. évf. 3-4. sz. (Róth Miksa: Az üvegfestésrÅ‘l.), 9. sz. (Végh Gyula: Az Erzsébet-emlékmű-pályázat még néhány tanulsága. A kritikáról és egyebekrÅ‘l. Kozma Lajos bútorairól és Lesznai Anna hÃmzéseirÅ‘l készült fotókkal.);
1926 XXXII. évf. 9-10. sz. (Györgyi Dénes és Menyhért Miklós barcelonai világkiállÃtásra készült magyar pavilonjának fotói, valamint Kozma Lajos bútorairól készült fotókkal.);
1932 XXXV. évf. 3-4. sz. (x2) (Kaesz Gyula - Strauss Sándor: Flóris cukrászda enteriőréről készült fotók, Molnár C. Pál illusztráció.);
1933 XXXVI. évf. 5-6. sz. (Budapesti Nemzetközi Vásár, milánói Triennále, fotói, köztük a triennalé Thonet-kiállÃtása.);
1940 XLIII. évf. 3. sz. (Új Magyar Otthon kiállÃtás fotói 25-36 p.;
Változó állapotban, közte szakadt, kissé sérült.
+ 1892 Perzsa szÅ‘nyeg, rajta "Benczúr Béla" (1854-1941) épÃtész, festÅ‘, művészeti Ãró és az "Országos M. Kir. Iparművészeti Iskola" bélyegzéseivel, foltos, 30x22 cm.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |