Available for bidding
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
3 400 HUF
1916 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XIX. évf. Bp., 1916., Országos Magyar Iparművészeti Társulat. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos gerincen apró sérüléssel, 191-192 oldal hiányzik, néhány kevés lapon szakadással, több lap széle márványfestés okán kissé elszíneződött és néhány kevés lap összeragadt. Több cikkel és reprodukcióval az Erzsébet királyné emlékszobor ügyében.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |