Available for bidding
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
2 000 HUF
1931 Tér és Forma. IV. évf. 10. sz. Szerk.: Bierbauer (Borbíró) Virgil és Komor János építészek. Építőművészeti folyóirat. A Pasaréti-uti kislakásos telep (Napraforgó utcai kísérleti lakótelep) szám, Wälder Gyula, Vágó László, Bierbauer Virgil, Kaffka Péter, Münnich Aladár, Quittner Ervin, Ifj. Masirevich György, Fischer József, Baráth és Novák, Weichinger Károly, Kozma Lajos, Wellisch Andor, Kertész K. Róbert, Hegedűs és Böhm, Tauszig és Roth, Ligeti és Molnár, Hajós Alfréd, Gerlóczy Gedeon munkáival. Bp., 1931, Lakatos Mihály és Soós György, IV+305-334+V-VIII p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Papírkötés, leszakadt, sérült borítóval.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |