Available
Add to cart Remove
19821.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A Magyar Nemzeti Galéria Állagjegyzéke. I./a rész. A MNG Szobrainak Jegyzéke. Összeállították a Szoborosztály művészettörténészei. Bp., 1959. Kiadói, kopottas félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.