Available
Add to cart Remove
19473.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Architecture, Art
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve.