Available
Add to cart Remove
19504.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Architecture, Art
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Gorcsakov: Sztanyiszlavszkij rendez. Bp., 1953, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél ragasztott, kopottas állapotban.