Available for bidding
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
10 000 HUF
Magyar Iparművészet. I. évf. 1897-1898.Szerk.: Fittler Kamill. FÅ‘munkatárs: Györgyi Kálmán. ElsÅ‘, teljes évfolyam. Bp., 1897-1898., Magyar Iparművészet, (Athenaeum-ny.), IV+416 p.+ 11 (egészoldalas képtáblák, ebbÅ‘l 3 szÃnes) t.+ 1 (Tölgyessy Artúr (1853-1920) festménye után, Chabada Béla (1878-?): Kertek alatt. Rézkarc, papÃr, jelzett a karcon, 16,5x22 cm.) Érdekes Ãrásokkal, korabeli hÃrekkel, és reklámanyaggal. RendkÃvül gazdag, részben szecessziós képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, de ezeket leszámÃtva jó állapotban. 30,5x24,5x3 cm.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |