Available
Add to cart Remove
19748.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Architecture, Art
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
N. Czike Ferenc: Az aquarell festészetről. Kézikönyv műkedvelők és a tanuló ifjúság számára. Bp., 1897, Neumayer Ede. Kiadói festett egészvászon (Gottermayer) kötés, kopottas állapotban.