Available for bidding
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
5 000 HUF
Satura - Compositionen von Buonaventura Genelli - In Umrissen gestochen von H. Merz, H. Schütz und A. Spiess - Mit einem erläuternden Text herausgegeben von Dr. Max Jordan. Lipcse, 1871, Alphons Dürr. 19p+28t. Bonaventura Genelli (1798-1868) olasz származású német festő és rajzoló művei után készült metszetekkel illusztrált harántalakú album. Kiadói illusztrált félvászon kötés, erősen sérült gerinccel és kötéssel, kopott és kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |