Books: Architecture, Art

Number of items: 529

1914 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LX. 249. January, Vol. LXI. No. 250-25. February, March, April. London, 1914., The Studio, 2+253-334 p.;2+258 p. Benne magyar vonatkozású résszel is. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Félvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, márványozott lapélekkel, ex libris-szel. címlaphiányokkal.
19563.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1914-1913 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LXII. No. 254, 255. June, July, 1914. + Vol. LVII. No. 238. January 1913, Vol. LVIII. No. 241. April. 1913. London, 1914., The Studio, 2+170 p.;269-350 p.; 2+177-258 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, márványozott lapélekkel, ex libris-szel, címlaphiánnyal.
19564.

1914-1913 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LXII. No. 254, 255. June, July, 1914. + Vol. LVII. No. 238. January 1913, Vol. LVIII. No. 241. April. 1913. London, 1914., The Studio, 2+170 p.;269-350 p.; 2+177-258 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, márványozott lapélekkel, ex libris-szel, címlaphián...

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Les Grands Dossiers de L'Illustration. La Mode. Historique d'un siécle 1843-1944. Le Livre de Paris. 1987, SEFAG et L'Illustration. Kiadói félműbőr kötés, jó állapotban.
19565.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1913-1918 Moderne Bauformen. Monatshefte für Architektur und Raumkunst. Hrsg. von C. H. Baer. Kolligátum különféle számokból: 1917. I., 1.; 1918 II., 1.; [1913] XII 2-10, 1914 Ápril 1., 1915 XII 1. Stuttgart, Julius Hoffmann. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
19566.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1900 Das Interieur. Wiener Monatshefte für angewandte Kunst. 1. Jahrgang 2. Theil 193p + (46) + 73t sok képpel / with many illustrations. Kiadói enyhén sérült félvászon mappában
19567.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1936 Der Deutche Tischlermeister. c. asztalosipari és bútorasztalos szaklap teljes évfolyama. Német nyelven. 427 p. Számos bútor- és enteriőrfotóval és tervvel. Korabeli egészvászon kötésben, megerősített és kissé laza kötéssel, körbevágva, néhány kevés lapon szakadással..
19568.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1923-1931 Innendekoration. Die gesamte Wohnungskunst in Bild und Wort. Herausgeber: Hofrat Alexander Koch. Kolligátum egybekötött számokból: XXXIV April 1923., XXXVI. Mai 1925., XXXVI. Mai 1925., XXXIV Február 1923., XLII Januar 1931, XXXIV Januar 1928. Darmstadt, Alexander Koch. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, részben bekötött borítókkal is.
19569.

1923-1931 Innendekoration. Die gesamte Wohnungskunst in Bild und Wort. Herausgeber: Hofrat Alexander Koch. Kolligátum egybekötött számokból: XXXIV April 1923., XXXVI. Mai 1925., XXXVI. Mai 1925., XXXIV Február 1923., XLII Januar 1931, XXXIV Januar 1928. Darmstadt, Alexander Koch. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, részben bek...

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
19570.

Available for bidding
4 600 HUF
11,92
13,14
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
1909 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Fittler Kamill, Györgyi Kálmán. XII. évfolyam. Bp., 1909, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, néhány lap kijár.
19571.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1921-1926 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Györgyi Kálmán. XXIV., XXV., XXIX. évfolyamok (valószínűleg hiányos). Bp., 1921-1926, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
19572.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1912 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Györgyi Kálmán. XV. évfolyam. Bp., 1912, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), viseltes, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló, kijáró lapokkal.
19573.

1912 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Györgyi Kálmán. XV. évfolyam. Bp., 1912, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), viseltes, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, a fűzéstől...

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1916 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XIX. évf. Bp., 1916., Országos Magyar Iparművészeti Társulat. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos&nbsp;gerincen apró sérüléssel, 191-192 oldal hiányzik, néhány kevés lapon szakadással, több lap széle márványfestés okán kissé elszíneződött&nbsp;és néhány kevés lap összeragadt. Több cikkel és reprodukcióval az Erzsébet királyné emlékszobor ügyében.
19574.

1916 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XIX. évf. Bp., 1916., Országos Magyar Iparművészeti Társulat. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos gerincen apró sérüléssel, 191-192 oldal hiányzik, néhány kevés lapon szakadással, több lap széle márványfestés okán kissé elszíneződött és néhány kevés lap összeragadt. Több cikkel és reprodukcióval az Erzsébet királyn...

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events