1914 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LX. 249. January, Vol. LXI. No. 250-25. February, March, April. London, 1914., The Studio, 2+253-334 p.;2+258 p. Benne magyar vonatkozású résszel is. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Félvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, márványozott lapélekkel, ex libris-szel. címlaphiányokkal.
Les Grands Dossiers de L'Illustration. La Mode. Historique d'un siécle 1843-1944. Le Livre de Paris. 1987, SEFAG et L'Illustration. Kiadói félműbőr kötés, jó állapotban.
1913-1918 Moderne Bauformen. Monatshefte für Architektur und Raumkunst. Hrsg. von C. H. Baer. Kolligátum különféle számokból: 1917. I., 1.; 1918 II., 1.; [1913] XII 2-10, 1914 Ápril 1., 1915 XII 1. Stuttgart, Julius Hoffmann. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
1900 Das Interieur. Wiener Monatshefte für angewandte Kunst. 1. Jahrgang 2. Theil 193p + (46) + 73t sok képpel / with many illustrations. Kiadói enyhén sérült félvászon mappában
1936 Der Deutche Tischlermeister. c. asztalosipari és bútorasztalos szaklap teljes évfolyama. Német nyelven. 427 p. Számos bútor- és enteriőrfotóval és tervvel. Korabeli egészvászon kötésben, megerősített és kissé laza kötéssel, körbevágva, néhány kevés lapon szakadással..
1923-1931 Innendekoration. Die gesamte Wohnungskunst in Bild und Wort. Herausgeber: Hofrat Alexander Koch. Kolligátum egybekötött számokból: XXXIV April 1923., XXXVI. Mai 1925., XXXVI. Mai 1925., XXXIV Február 1923., XLII Januar 1931, XXXIV Januar 1928. Darmstadt, Alexander Koch. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, részben bek...
1909 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Fittler Kamill, Györgyi Kálmán. XII. évfolyam. Bp., 1909, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, néhány lap kijár.
1921-1926 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Györgyi Kálmán. XXIV., XXV., XXIX. évfolyamok (valószínűleg hiányos). Bp., 1921-1926, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
1912 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Györgyi Kálmán. XV. évfolyam. Bp., 1912, O. M. Iparművészeti Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), viseltes, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, a fűzéstől...
1916 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XIX. évf. Bp., 1916., Országos Magyar Iparművészeti Társulat. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos gerincen apró sérüléssel, 191-192 oldal hiányzik, néhány kevés lapon szakadással, több lap széle márványfestés okán kissé elszíneződött és néhány kevés lap összeragadt. Több cikkel és reprodukcióval az Erzsébet királyn...