Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Bp., 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Bernáth Aurél, Czóbel Béla, Egry József, Glatz Oszkár, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István, Vaszary János, Vilt Tibor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Bp., 1934, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Balló Ede, Glatz Oszkár, Iványi-Grünwald Béla, Fényes Adolf, Márk Lajos, Edvi Illés Aladár, Magyar Mannheimer Gusztáv, Zádor István, Aba Novák Vilmos, Szőnyi István, Vaszary János, Hermann Lipót, Molnár C. Pál, Berény Róbert, Márffy Ödön, Zala György, Medgyes...
Funkció, forma, minőség. Ipari formatervezési kiállítás a Német Demokratikus Kiállításból. Bp., 1973, Ernst Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nagy Imre erdélyi festőművész gyűjteményes kiállításának katalógusa, Műbarát Kiállítóhelység, Budapest, 1941. 3 sztl oldal. A tételhez tartozik 2 db korabeli újságcikk Zsögödi Nagy Imréről, az egyik a kiállításáról reprodukcióval, fotókkal.
Hokusai. Der vom Malen Besessene. Mit einer Einleitung von Joe Hloucha und 48 farbigen Reproduktionen nach Fotografien W. Forman. Prága, 1956. Artia. 115 p. Német nyelven. Katsushika Hokusai, Hokuszai (1760-1849) fametszeteiről szóló illusztrált munka. Színes reprodukciókkal. Aranyozott, gerincén sérült egészvászontékában, zsinórfűzésű papírkötésben, japán kapoccsal, intézményi bélyegzőkkel
Beatrice Frei (szerk.): The Guinness antiques price guide. London, 1988, Guinness. 288 p. Angol nyelven. 2. kiadás. Kartonált papírkötés. Átfogó kiadvány az antik műtárgyak témakörben (bútor, óra, ezüst, kerámia, porcelán, üveg, játékok stb.), fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
Görgényi Frigyes: Egy bizonyos Marcel Duchamp. A szerző, Görgényi Frigyes (1935-2018) által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1996.,Kijárat. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.