IV. Magyar Képzőművészeti Kiállítás. Bp., 1953, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, közte Szabó Vladimir, Konecsni György, Ék Sándor, Mácsai István, Csáky-Maronyák József, Domanovszky Endre, Bernáth Aurél, Barcsay Jenő, Würtz Ádám és mások munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón jegyzettel, címlaphiánnyal.
A svéd reprezentatív képző- és iparművészeti kiállítás katalógusa. Bp., 1926, Magyar Országos Képzőművészeti Tanács. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
1915 Die Kunst. 1915. XI. Jahrg. Heft. 4. Januar. Sérült hiányos, borítóval.;
1934 Magyar Művészet. X. évf. 9-10. sz. Gazdag képanyaggal, érdekes írásokkal. A 9. számban: Décsei Géza: Modern magyar egyházművészeti törekvések (Árkay Bertalan: városmarjori templom, Rimanóczy Gyula: pasaréti templom.) A 10. sz.: Révészné Alexander Magd...
Fehérvári Géza: Az iszlám művészet története. Bp.,1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Moravánszky Ákos: Versengő látomások. Esztétikai újítás és társadalmi program az Osztrák-Magyar Monarchia építészetében. 1867-1918. Bp., 1998., Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Haus und Raum 2 kötete (I., IV.): Neue Villen. Bearbeitet von Herbert Hoffmann.; Ferien Häuser für Garten, Gebirge und See. Stuttgart, én., Julius Hoffmann. Német nyelven. Rendkívül izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések, sérült gerincekkel és kötésekkel, foltos borítókkal, a "Ferien Häuser" kötetben foltos, sérült lapokkal és szétvált kötéssel.
Galerie Martin Suppan XIX.-XX.-XXI. Malerei & Grafik Ankauf, Beratung, Verkauf. Wien, 2007. Katalógus német nyelvű szöveggel és gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.