Books: Architecture, Art

Number of items: 529

IV. Magyar Képzőművészeti Kiállítás. Bp., 1953, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, közte Szabó Vladimir, Konecsni György, Ék Sándor, Mácsai István, Csáky-Maronyák József, Domanovszky Endre, Bernáth Aurél, Barcsay Jenő, Würtz Ádám és mások munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón jegyzettel, címlaphiánnyal.
19659.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A svéd reprezentatív képző- és iparművészeti kiállítás katalógusa. Bp., 1926, Magyar Országos Képzőművészeti Tanács. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
19660.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Salvador Dalí. Világhíres festők. Bp., én., Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19661.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
19662.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1915- Vegyes művészeti folyóirat, 5 db:  1915 Die Kunst. 1915. XI. Jahrg. Heft. 4. Januar. Sérült hiányos, borítóval.;  1934 Magyar Művészet. X. évf. 9-10. sz. Gazdag képanyaggal, érdekes írásokkal. A 9. számban: Décsei Géza: Modern magyar egyházművészeti törekvések (Árkay Bertalan: városmarjori templom, Rimanóczy Gyula: pasaréti templom.) A 10. sz.: Révészné Alexander Magda: Modern építészet és tradíció Hollandiában. (Hilversum, és Rotterdam modern épületeiről készült fotókkal.) Papírkötések, a 10. szám elvált a borítótól.;  1970 Művészet. 1970. február.; 1982 Művészettörténeti Értesítő 1982. 2. sz.;
19663.

1915- Vegyes művészeti folyóirat, 5 db:

1915 Die Kunst. 1915. XI. Jahrg. Heft. 4. Januar. Sérült hiányos, borítóval.;

1934 Magyar Művészet. X. évf. 9-10. sz. Gazdag képanyaggal, érdekes írásokkal. A 9. számban: Décsei Géza: Modern magyar egyházművészeti törekvések (Árkay Bertalan: városmarjori templom, Rimanóczy Gyula: pasaréti templom.) A 10. sz.: Révészné Alexander Magd...

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fehérvári Géza: Az iszlám művészet története. Bp.,1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19664.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Moravánszky Ákos: Versengő látomások. Esztétikai újítás és társadalmi program az Osztrák-Magyar Monarchia építészetében. 1867-1918. Bp., 1998., Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19665.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Haus und Raum 2 kötete (I., IV.): Neue Villen. Bearbeitet von Herbert Hoffmann.; Ferien Häuser für Garten, Gebirge und See. Stuttgart, én., Julius Hoffmann. Német nyelven. Rendkívül izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések, sérült gerincekkel és kötésekkel, foltos borítókkal, a "Ferien Häuser" kötetben foltos, sérült lapokkal és szétvált kötéssel.
19666.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Galerie Martin Suppan XIX.-XX.-XXI. Malerei & Grafik Ankauf, Beratung, Verkauf. Wien, 2007. Katalógus német nyelvű szöveggel és gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
19667.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sotheby's Enciklopédia. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1998, Park. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,  enyhén sérült kiadói papír védőborítóban.
19668.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zoltán Tamás: Metálmorfózis - Régi ötvös szerszámok képeskönyve. Bp., 2016, Semmelweis Kiadó Kiadói kartonált papírkötésben.
19669.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vétála-Pancsavinsatiká. Szanszkrit mesék Swierkiewicz Róbert képeivel. Vác-Bp., 1997, Nalors Grafika-GMN Repro. Kiadói vászonkötés, kiadói kopottas, ragasztott papír védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
19671.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events