Books: Architecture, Art

Number of items: 529

A topolyai művésztelep húsz esztendeje 1953-1973. Monográfia. Szerk.: Ipacs József. / Dvadeset godina umetnicke kolonije u backoj Topoli. 1953-1973. Monografija. Topolya, 1973, Topolyai Művésztelep Tanács. Magyar és szerbhorvát nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne Wanyek Tivadar, Benes József és mások. Kiadói félvászon-kötés, lyukas címlappal. Megjelent 1200 példányban. De ez számozatlan példány.
19672.

A topolyai művésztelep húsz esztendeje 1953-1973. Monográfia. Szerk.: Ipacs József. / Dvadeset godina umetnicke kolonije u backoj Topoli. 1953-1973. Monografija. Topolya, 1973, Topolyai Művésztelep Tanács. Magyar és szerbhorvát nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne Wanyek Tivadar, Benes József és mások. Kiadói félvászon-kötés, lyukas címlappal. Megjelent 1200 példányban. De ez számo...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19673.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói karton mappa, hiánytalanul, a mappa gerince sérült és borítóján szakadással, máskülönben jó állapotban.
19674.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Radocsay Dénes: Gótikus festmények Magyarországon. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítón címkével.
19675.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Michael Krapf, Cornelia Reiter (szerk.): Das Zeitalter Maria Theresias : Meisterwerke des Barock. H.n., 2006, k.n.. 215 p. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Maulbertsch műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19676.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: Miller Judith, Miller Martin. Bp., 1991, Láng Kiadó. Első kiadás! Számos érdekes képpel, leírásokkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19677.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
La Pedrera. Gaudí and His Work. Barcelona, 2000, Fundació Caixa Catalunya. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / In English language. Paperback, in good condition.
19678.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ray Manley's Collecting Southwestern Indian arts & crafts. é.n., Ray Manley Photography, kopott papírkötés, gazdag színes képanyaggal illusztrált.
19679.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Essie Sakhai: A keleti szőnyeg. Ford.: Palotai Klára. Bp., 1992, Officina Nova. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19680.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagy Piroska (szerk.): Az eufória évei 1988-1990. Years of Euphoria 1988-1990. Bp., é.n., Kieselbach. Magyar és angol nyelven. In Hungarian and English languague. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19681.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Székely András: A magyar festészet évezrede. Pomáz, 2001, Kolibri. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19682.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Modern Magyar Képtár II. (1890-1955-2003). Pécs, 2003, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19683.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events