A topolyai művésztelep húsz esztendeje 1953-1973. Monográfia. Szerk.: Ipacs József. / Dvadeset godina umetnicke kolonije u backoj Topoli. 1953-1973. Monografija. Topolya, 1973, Topolyai Művésztelep Tanács. Magyar és szerbhorvát nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne Wanyek Tivadar, Benes József és mások. Kiadói félvászon-kötés, lyukas címlappal. Megjelent 1200 példányban. De ez számo...
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói karton mappa, hiánytalanul, a mappa gerince sérült és borítóján szakadással, máskülönben jó állapotban.
Radocsay Dénes: Gótikus festmények Magyarországon. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítón címkével.
Michael Krapf, Cornelia Reiter (szerk.): Das Zeitalter Maria Theresias : Meisterwerke des Barock. H.n., 2006, k.n.. 215 p. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Maulbertsch műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: Miller Judith, Miller Martin. Bp., 1991, Láng Kiadó. Első kiadás! Számos érdekes képpel, leírásokkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
La Pedrera. Gaudí and His Work. Barcelona, 2000, Fundació Caixa Catalunya. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / In English language. Paperback, in good condition.
Nagy Piroska (szerk.): Az eufória évei 1988-1990. Years of Euphoria 1988-1990. Bp., é.n., Kieselbach. Magyar és angol nyelven. In Hungarian and English languague. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.