Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Gellér Katalin - Keserü Katalin: A gödöllői művésztelep. Bp., 1994, Cégér. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
P. Szűcs Julianna: Szőnyi István. Bp., 1978, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappa, foltos, kopott, szakadt, mappával.
5 db képzőművészeti témájú kiadvány: Dénes Zsófia: Galimberti Sándor és Dénes Valéria.; Sziget Galéria árverési katalógus; A rilai kolostor ikonjai (mappa); Kardos Tamás kiállítási katalógus; L. Dobos Klára: Mi lesz velünk? (8 db gobelin és gobelinterv)
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap-Corvina.Negyedik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Az orosz művészet története. A kezdetektől napjainkig. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Bálványos Anna: Cseke Szilárd - Erdő sorozat. Forest series. [Budaörs, 2009.], Szerzői. A művész munkáinak reprodukcióival. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa. Szelényi Károly felvételeivel, Frank János írásával. H.n., 1992, Berta Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.