Books: Architecture, Art

Number of items: 529

Losonci Miklós: Laborcz Bp., 2000, Laborcz Ferenc Szobrász Műhely Alapítvány. 117 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Laborcz Feren alkotásainak reprodukcióival gazdagoh illusztrált. Kiadói papírkötés.
19696.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szuromi Pál: Automatizmusok. A magára talált Vinkler László. Szeged, 2003, Művészetért, Oktatásért alapítvány; Art Galéria. Magyar és angol nyelvű szöveggel, gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19697.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gádor István keramikusművész gyűjteményes kiállítása. Bp., 1961, Ernst Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
19698.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pálinkás László: A renaissance Magyarországon. Bp., 1942, Officina. 27+32+2 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19699.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Lotz Károly emlékkiállításának képes tárgymutatója 1833-1933. Ifj. Wlassics Gyula báró előszavával. Bp., 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 32 p.+ 24 (kétoldalas) t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé viseltes, koszos borítóval, utolsó lap szélén apró sérüléssel.
19700.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Az új szerzemények kiállítása (1914-1917). Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Bp., 1917, Hornyánszky, papírkötés, foltos borító, hiányos sarokkal.
19701.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mai magyar művészet 2 kötet:  Katona Imre: Gorka Géza.;  Koós Judith: P. Szabó Éva. Bp., 1972-1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.
19702.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1948 Típusbútor - Szép lakás. Az Építéstudományi és Tervező Intézet, a Faipari Igazgatóság, a Bútorkiskereskedők Áruértékesítő Szövetkezetének és az Iparművészek Szakszervezetének kiállítása. Bp., Szikra-ny., kihajtható prospektus.
19703.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., 1983, Múzsák. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19704.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955). Kiállítási katalógus. Bp., 1998, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19705.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sajdik Ferenc: Váci képes album. Modern Művészeti Gyűjtemény. Vác, 2005, Papp László magánkiadása. Kiadói kartonált papírkötésben, Sajdik Ferenc grafikáival gazdagon illusztrált kötet.
19706.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Milan Dobes. Szerk.: Jiri Valoch. Kiállítási katalógus szlovák és angol nyelven. European Cultural Society Foundation, 2001. 70p. Kiadói papírkötésben.
19707.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events