Books: Architecture, Art

Number of items: 529

Ábrahám Rafael. Asszociációk kollázsan. Associations in collage. Ábrahám Rafael (1929-2014) festő- és grafikusművész valamint a bevezető szöveget író P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész által ALÁÍRT! Bp., 2008, k.n.. Színes képekkel, Ábrahám Rafael műveinek, kollázsainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19732.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Czeglédi Imre: Munkácsy ősei és rokonsága. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 22. Békéscsaba, 2001, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19733.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Tevan Margit emlékkiállítása. Szerk.: Gáspár Zsuzsa Bp., 1981, Iparművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
19734.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1973-2018 Ars Decorativa 1-31. köt. Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum évkönyve. Majd Iparművészeti Múzeum évkönyve. A 31. kötetig (2018-ig) teljes, folytatólagos. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötések, kopott borítókkal, egy kötet szétvált kötéssel, régi intézményi bélyegzésekkel.
19735.

Available for bidding
40 000 HUF
103,63
114,29
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006! A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által DEDIKÁLT példány (Kernács Gabriellának?). Bp., 2013, Enciklopédia. 717 p. Kiadói papírkötés, gerinc éle kissé kopott.
19736.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jean Nicolay: L' Art et la Maniére des Maitres Ébénistes Francais au XVIIIe Siécle. Tome 1-2. Tome 1. Les Truquages. Tome 2. 688 Estampilles et marques au feu. Paris,1986,Pygmalion. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, védőborítóban, névbélyegzéssel, jó állapotban.
19737.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
19738.

Available for bidding
18 000 HUF
46,63
51,43
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
19739.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.
19740.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
19741.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2 db művészeti könyv:Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. kiadói kartonált papírkötésben, enyhén foltos lapokkal
19742.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Varga Győző rajzok mappa. 2x20 reprodukcióval . Egyik dedikált! . 28x43 cm
19743.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events