Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel
Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé elszíneződött borítóval.
Szilágyi János György: Umberek és etruszkok. Gens antiquissima Italiae. Bp., 1989, Szépművészeti Múzeum. 32 p. Magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A tételhez tartozik egy gépelt, sokszorosított, 2 oldalas szöveg a kiállításról.
Szinyei Merse Anna: Arcképfestészetünk a XIX--XX. században. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából a Szécsényi Kubinyi Ferenc Múzeumban, 1981. szeptember-december. Fekete-fehér képekkel, többel közt Székely Bertalan, Mednyánszky László, Tihanyi Lajos, Rippl-Rónai József képeivel illusztrált katalógus. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.
Jovián György, 2 db kiállítási katalógus, egyik Hans Mendlerrel közös: Luzomania, Hommage a Nostradamus. Kiállítás az EVE Art Galériában 1999. H.n., k.n. Megjelent 400 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, tollas jegyzetekkel. A tételhez tartozik egy az ÉS-ben megjelent későbbi megnyitó szövegének fénymásolata.+ Jovián György, Hans Mendler - nah und fern. H.n., 2001, k....
Borbély László, Tóth Sándor: Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) kiállítása. Szeged, 2008, Móra Ferenc Múzeum. 44 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.