https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 529

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel
1
19900.

Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
1
19901.

Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Bp., 1943, Officina. Sérült gerincű és borítójú kartonált papírkötésben.
1
19902.

Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Bp., 1943, Officina. Sérült gerincű és borítójú kartonált papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé elszíneződött borítóval.
1
19903.

Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé elszíneződött borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
19904.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szilágyi János György: Umberek és etruszkok. Gens antiquissima Italiae. Bp., 1989, Szépművészeti Múzeum. 32 p. Magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A tételhez tartozik egy gépelt, sokszorosított, 2 oldalas szöveg a kiállításról.
1
19905.

Szilágyi János György: Umberek és etruszkok. Gens antiquissima Italiae. Bp., 1989, Szépművészeti Múzeum. 32 p. Magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A tételhez tartozik egy gépelt, sokszorosított, 2 oldalas szöveg a kiállításról.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szinyei Merse Anna: Arcképfestészetünk a XIX--XX. században. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából a Szécsényi Kubinyi Ferenc Múzeumban, 1981. szeptember-december. Fekete-fehér képekkel, többel közt Székely Bertalan, Mednyánszky László, Tihanyi Lajos, Rippl-Rónai József képeivel illusztrált katalógus. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.
1
19906.

Szinyei Merse Anna: Arcképfestészetünk a XIX--XX. században. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából a Szécsényi Kubinyi Ferenc Múzeumban, 1981. szeptember-december. Fekete-fehér képekkel, többel közt Székely Bertalan, Mednyánszky László, Tihanyi Lajos, Rippl-Rónai József képeivel illusztrált katalógus. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Jovián György, 2 db kiállítási katalógus, egyik Hans Mendlerrel közös: Luzomania, Hommage a Nostradamus. Kiállítás az EVE Art Galériában 1999. H.n., k.n. Megjelent 400 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, tollas jegyzetekkel. A tételhez tartozik egy az ÉS-ben megjelent későbbi megnyitó szövegének fénymásolata.+ Jovián György, Hans Mendler - nah und fern. H.n., 2001, k.n. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, leporelló szerűen kihajtható lapokkal.
1
19907.

Jovián György, 2 db kiállítási katalógus, egyik Hans Mendlerrel közös: Luzomania, Hommage a Nostradamus. Kiállítás az EVE Art Galériában 1999. H.n., k.n. Megjelent 400 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, tollas jegyzetekkel. A tételhez tartozik egy az ÉS-ben megjelent későbbi megnyitó szövegének fénymásolata.+ Jovián György, Hans Mendler - nah und fern. H.n., 2001, k....

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Borbély László, Tóth Sándor: Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) kiállítása. Szeged, 2008, Móra Ferenc Múzeum. 44 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
19908.

Borbély László, Tóth Sándor: Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) kiállítása. Szeged, 2008, Móra Ferenc Múzeum. 44 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
1
19909.

Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
1
19910.

Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ember Mária: Pátkai Ervin ötven rajza Békéscsaba, 1987. 50p. Csak 250 pld, ez számozatlan. Kiadói papírkötésben
1
19911.

Ember Mária: Pátkai Ervin ötven rajza Békéscsaba, 1987. 50p. Csak 250 pld, ez számozatlan. Kiadói papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 478


Viewing: 18 November - 21 November


Item pickup: from 25 November


Deadline for payment: 6 December


Pay-off: from 11 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment