Alex Ames: Collecting cast iron (Fémtárgyak gyűjtése). Ashbourne,1989, Moorland, kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a fémtárgyak gyűjtésének világába.
Perei Zoltán 50 fametszete. A Jászberényi Városi-Járási Könyvtár és a Jász Múzeum Kisgrafikai Kiadványa. 128/130. számozozz példány. ALÁÍRT! Jászberény, 1976, Városi-Járási Könyvtár - Jász Múzeum. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
Arie Van De Lemme: Art Deco - An illustrated guide to the decorative style 1920-40. London, New Burlington, 1986, kiadói papírkötés, angol nyelven. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.
The gold treasures of the Cham Kingdoms from the Collection of Dr. Zelnik. Volume I. Szerk./Editor: Jelen, János. Bp., 2007., JelNet Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Bethan Ryder: New Bar and Club Design. London, 2005, Laurence King. Angol nyelven. Izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 335p. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Lázár Béla: Fadrusz János élete és művészete. Budapest, (1923). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 207 + [1] p. + 1 t. (kihajtható) + 1 hasonmás (kétleveles) + 43 t. (42 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Fadrusz János (1858-1903) szobrászművész, a 19. századi magyar historizáló szobrászművészet egyik legnagyobbja. Az öntörvényű, konfliktusokat is vállaló művész életrajza egyúttal bepil...
Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal, többe közt Bíró Mihály, Dallos Hanna, Földes Imre, Sátori Lipót, Muskovszky László által tervezett plakátokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven./ The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hung...