Books: Architecture, Art

Number of items: 529

Alex Ames: Collecting cast iron (Fémtárgyak gyűjtése). Ashbourne,1989, Moorland, kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a fémtárgyak gyűjtésének világába.
19491.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Japán fametszető mesterek kézjegy másolatai, kézzel írt, foltos, 8 sztl. lev., de csak 4 beírt oldallal. Nevesítés, dátumozás nélkül.
19492.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pusztai Gabriella: Az agyag művésze. Bozsik Kálmán kunszentmártoni fazekasmester. Kunszentmárton, 2015. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
19493.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Perei Zoltán 50 fametszete. A Jászberényi Városi-Járási Könyvtár és a Jász Múzeum Kisgrafikai Kiadványa. 128/130. számozozz példány. ALÁÍRT! Jászberény, 1976, Városi-Járási Könyvtár - Jász Múzeum. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
19494.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
György Péter Művészet és média találkozása a boncasztalon Kulturtrade Kiadó, 1995 201p Kiadói kartonált keménykötésben, papír védőborítóval
19495.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Arie Van De Lemme: Art Deco - An illustrated guide to the decorative style 1920-40. London, New Burlington, 1986, kiadói papírkötés, angol nyelven. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.
19496.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
The gold treasures of the Cham Kingdoms from the Collection of Dr. Zelnik. Volume I. Szerk./Editor: Jelen, János. Bp., 2007., JelNet Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19497.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bethan Ryder: New Bar and Club Design. London, 2005, Laurence King. Angol nyelven. Izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19498.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 335p. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19499.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Lázár Béla:  Fadrusz János élete és művészete. Budapest, (1923). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 207 + [1] p. + 1 t. (kihajtható) + 1 hasonmás (kétleveles) + 43 t. (42 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Fadrusz János (1858-1903) szobrászművész, a 19. századi magyar historizáló szobrászművészet egyik legnagyobbja. Az öntörvényű, konfliktusokat is vállaló művész életrajza egyúttal bepillantást nyújt a századvég művészeti világának vitákkal övezett világába. Oldalszámozáson belül gazdag szöveg közti illusztrációs anyaggal. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben. Szép példány.
19500.

Lázár Béla: Fadrusz János élete és művészete. Budapest, (1923). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 207 + [1] p. + 1 t. (kihajtható) + 1 hasonmás (kétleveles) + 43 t. (42 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Fadrusz János (1858-1903) szobrászművész, a 19. századi magyar historizáló szobrászművészet egyik legnagyobbja. Az öntörvényű, konfliktusokat is vállaló művész életrajza egyúttal bepil...

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal, többe közt Bíró Mihály, Dallos Hanna, Földes Imre, Sátori Lipót, Muskovszky László által tervezett plakátokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven./ The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hungarian and English languages, with lot of illustrations.
19501.

Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal, többe közt Bíró Mihály, Dallos Hanna, Földes Imre, Sátori Lipót, Muskovszky László által tervezett plakátokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven./ The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hung...

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ungarn in neuer Literatur und Kunst. Passau, Landstrich. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19502.

Available for bidding
4 600 HUF
11,92
13,14
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events