Kováts Albert (szerk.): "ironikus és Fenséges" Paizs László emlékezete. Bp., 2010, Magyar Festők Társasága. 35+1p. Színes képekkel, többek közt Paizs László, Barabás Márton, Haraszty István, Pauer Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
cca 1988 Kéri László. Kiállítási katalógus. hn.,én., nyn., 12 sztl. lev. A művész, Kéri László (1949 - ) Tornyai-díjas festőművész által aláírt példány! A kiállításokat felsoroló résznél autográf kiegészítésekkel. Benne a művész 3 autográf levélével, valamint egy üdvözlő lapjával, rajta autográf soraival. Kiadói papírkötés.
cca 1984 Endre Nemes Múzeum. Állandó kiállítás vezetője. Szerk.: Romváry Ferenc. Janus Pannonius Múzeum művészeti kiadványai 53. Pécs, én., Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés. + 1982 Endre Nemes. Bp. - Pécs, Magyar Nemzeti Galéria - Pécsi Galéria. Kiadói papírkötés.
A magyar képzőművészek memoranduma. A képzőművészek művészi, szociális és gazdasági problémáinak megoldása tárgyában 1934-1935. Bp., 1935, Attila-ny., 45+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított, foltos borítóval, foltos lapélekkel.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk). Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1991 Hortobágy. "Délibábok hazája" II. / Hortobágy a művészetben. Debreceni Tavaszi Napok kiállításai. Szerk.: Sz. Kürti Katalin. Debrecen, 1991, Déri Múzeum - Kölcsey Ferenc Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
Tavasz a művészetben. Évszakok a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én., Szalay Sándor-ny.,46+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.