Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998. Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval.
Historical Perspectives: The Frame, 1450-1950. New York, 1990, Lowy. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. + Lowy képkeret-prospektus
Hermann Wäscher: Das deutsche illustrierte Flugblatt. Band 1. Von den Anfängen bis zu den Befreiungskriegen. Dresden, 1955, VEB Verlag der Kunst. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Italian Cassoni from the Art Collections of Soviet Museums. Complied and introduced by Liubov Faenson. Leningrad, 1983, Aurora Art Publishers. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Tapisseries flamandes du XVIe siecle. / Flemish Tapestries of the 16th Century. (Kiállítási katalógus). Antwerpen-Paris-Mechelen, 1996, Bernard Blondeel - Galerie Blondeel-Deroyan - De Wit Royal Manufacturers. Színes képekkel illusztrálva. Francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.