Books: Architecture, Art

Number of items: 529

Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998. Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
19972.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kunstpreis-Jahrbuch 1978-1979. Band XXXIV. Szerk.: Christian Müller. München, 1979, Kunst und Technik Verlag. Műtárgyakat, festményeket, grafikákat bemutató árverési katalógus, árjegyzék. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19973.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Színészeti Lexikon II. köt. Színjátszás, színpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, színészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Bp., 1930, Győző Andor (Globus-ny.), 545-1099 p.+(3) p.+72 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.Jó állapotban
19974.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
19975.

Available for bidding
2 600 HUF
6,74
7,43
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval.
19976.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Historical Perspectives: The Frame, 1450-1950. New York, 1990, Lowy. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. + Lowy képkeret-prospektus
19977.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hermann Wäscher: Das deutsche illustrierte Flugblatt. Band 1. Von den Anfängen bis zu den Befreiungskriegen. Dresden, 1955, VEB Verlag der Kunst. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19978.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Italian Cassoni from the Art Collections of Soviet Museums. Complied and introduced by Liubov Faenson. Leningrad, 1983, Aurora Art Publishers. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19979.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tapisseries flamandes du XVIe siecle. / Flemish Tapestries of the 16th Century. (Kiállítási katalógus). Antwerpen-Paris-Mechelen, 1996, Bernard Blondeel - Galerie Blondeel-Deroyan - De Wit Royal Manufacturers. Színes képekkel illusztrálva. Francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
19980.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kemény Zoltán: Út a fémreliefekhez. Bp., 2002, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés.
19981.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kótai József (szerk.): Mesélő gyűjtemény. Gondolatok a fémművességről. 2017, Co-Libri. 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19982.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
19983.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events