Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (színes) t.+ 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t.+ 1 melléklet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
Charlotte Fiell - Peter FIell: 1000 Chairs. Köln, 1997, Taschen. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas és gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel.
Emma Sánchez Montanés, Jean-Paul Barbier, Miguel Ángel Elvira Barba, Margarita Bru Romo: Amerika, Afrika, Óceánia. A művészet története. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóval.
Vegyes művészeti könyv és katalógus tétel, 10 db: V=A x Omega - A Soros Alapítvány Kortárs Művészeti központ éves kiállítása 1994. Székesfehérvár, 1994, Csók István Képtár. Kiadói egészvászon-kötés.; Molnár Sándor 1994-2002. Bp., 2003, Ernst Múzeum - Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés.; Jovánovics. Ut manifestius atque apertius dicam. Hans Belting bevezetőjével. Bp.,1996,Fővárosi Képtár - Kisce...
Novotny Tihamér: Matyó. Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998). H.n., [2013], Ritterné Matyófalvi Judit. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
György István - Neményi Ferenc: Rubljov. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, néhány kissé foltos lappal.
Bécsi bútorok a századfordulón. Kecskemét, 1984, Kecskeméti Galéria, 32 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a felső sarkain sérülésekkel. Megjelent 500 példányban.
Kiss Éva: Kaesz Gyula (1897-1967.) Írta, a képeket és dokumentumokat vál.: - -. Gyoma, 2000, Kner-ny. Szerzői kiadás. Rendkívül izgalmas fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kaesz Gyula (1897-1967) építész, belsőépítész, bútortervező, grafikus, főiskolai tanár, az Iparművészeti Főiskola rektora. Felesége Lukáts Kató, (K(aeszné) ...
Szigeti Kilián: Régi magyar orgonák. Eger. Dr. Pászthy Bea Prima Primissima díjas, gyermekorvos, gyermekpszichiáter, klinikai farmakológus és pszichoterapeuta, egyetemi tanár, a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjének birtokosa részére DEDIKÁLT! Bp., 1980, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.