Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a gerincen apró sérüléssel.
Kovács Orsolya (szerk.): Zsolnay nővérek. Pécs, 1996, Janus Pannonius Múzeum. 40 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borító hátoldalán hajtásnyommal.
2000 Bel Etage. 25 Jahre 25th Anninversary. Wien, Wolfgang und MIchaela Bauer. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Vegyes anyaggal, festmény, szobrok, tárgyak, bútorok, közte art nouveau és art deco. Kiadói kartonált papírkötés.
2001 Bel Etage. Wien, Wolfgang und MIchaela Bauer. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Vegyes anyaggal, festmény, szobrok, tárgyak, bútorok, közte art nouveau és art deco. Kiadói kartonált papírkötés.
2002 Bel Etage. Wien, Wolfgang und MIchaela Bauer. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Vegyes anyaggal, festmény, szobrok, tárgyak, bútorok, közte art nouveau és art deco. Kiadói kartonált papírkötés.
1980 Sotheby's New York Good Decorative Works of Art, Furniture & Rugs. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos.
2017 Reiss & Sohn Auktion 183. Wertvolle Bücher. Handschriften. Vom Mittelalter bis zur Moderne. Árverési katalógus, ritka könyvek, kéziratok témában. Színes fotókkal illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés.
2003 Dorotheum aukciós katalógus, Design témával. Benne, art nouveau, art deco, és modern anyaggal. Wien, 2003, Dorotheum. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
2003-2009 Dorotheum aukciós katalógusok, 3 db, zenei hangszerek témával. (Musikinstruemte/Musical Instruments. Az aukciók szakértője, Márkus-Barbarossa János (1955-) régiségkereskedő, hangszerkészítő, hangszerrestaurátor volt. Wien, 2003-2009, Dorotheum. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötésekben.