Available
Add to cart Remove
20012.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1936 Kertészeti Szemle VIII. évf., 1-12. sz. Teljes évfolyam. A Okleveles Kertészek Országos Egyesületének és az Országos Magyar Kertészeti Egyesület hivatalos lapja. Szerk.: Domokos János. Bp., Held Jányos-ny., IV+16+IV+18-32+IV+33-48+IV+49-64+IV+65-80+IV+81-96+97-112+IV+113-128+IV+129-144+IV+145-156+IV p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon bejelöléssel.