20002.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Gastronomy and Gardening
4 800 HUF
Arányi Mária: A kis háziasszony. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi, 256 p.+XXXII (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.