Available
Add to cart Remove
19243.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1968 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. 102. évf. 1-6. sz. Teljes. Bp., Magyar Történelmi Társulat, (Akadémiai Nyomda), 1334+2 p. Kiadói papírkötések, volt könyvtári példány. + 1995 Századok. 129. évf. 6. sz. Bp., Magyar Történelmi Társulat, 1217-1484+2 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.