Available
Add to cart Remove
19222.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: History
4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Delbrück, Hans: Schulthess' Europäischer Geschichtskalender. Neue Folge. Neunter Jahrgang 1893. (Der ganzen Reihe XXXIV. Band.) Herausgegeben von - - . München, 1894, C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung, X+400 p. Német nyelven. Átkötött félbőr-kötésben, kissé sérült, kopott gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel, a 170. oldaltól kezdve néhány helyen szövegkiemelős jelölésekkel.