Available
Add to cart Remove
19221.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: History
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Gundl, Paul Anton: Vellus Aureum Burgundo-Austriacum, sive Augusti & Celeberrimi Ordinis torquatorum aurei velleris equitum [...] Viennae, 1728, Typis Wolffgangi Schwendimann. Latin nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopottas, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, helyenként kissé sérült foltos lapokkal, hiányos. A címlapon "Gf. Zichy J. és I.-nak emlékül adták Bodonyi R. és L." bélyegzővel.