19241.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: History
2 800 HUF
Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Történeti tanulmány. Eredeti levelezések s más egykorú kútfők nyomán írta Thaly Kálmán. I-II. kötet. [Teljes mű két kötetben.] Bp., 1905., Franklin, 1 (címkép) t.+ 400+2 p. + 28 t. + 7 (melléklet) t.; 1 (címkép) t.+ 392+2 p. + 5 t. + 3 (melléklet) t. + 1 térkép (kihajtható térkép, sérült, kijár) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, az I. kötetben két tábla hiánnyal, régi intézményi bélyegzésekkel.