Available
Add to cart Remove
19272.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Varjú János: A magyar szellemi művelődés történelme. A magyar ifjúság és a művelt közönség számára. Debreczen, 1907. Csáthy Ferenc bizománya (Városi könyvnyomda). 496 p. Egyetlen kiadás. Varjú János (1861-1915) piarista szerzetes, pedagógus korábbi művelődéstörténeti tanulmányait dolgozta egységes kötetté. Az első előzéken Ex libris. Poss.: Bilkei-Gorzó Ferdinánd. Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben, az eredeti fedőborítók bekötve.