Books: History

Number of items: 187

Stolmár Aladár: Az én Csernobilom. Mi a gond az atomerőművekkel? A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2009, Silenos. Kiadói papírkötés.
19320.

1 200 HUF
3,11
3,43
Hammer price:
1 200 HUF

Bokor Pál: Barack Obama szupersztár. A szerző, Bokor Pál (1942-) író, újságíró által Vince Mátyás (1946-), az MTI volt elnökének DEDIKÁLT példány! Bp., 2008, Atlantic Press. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19321.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
3,63
4,00

  Add to cart
  Remove
Barabás Tibor: A szabadság magvetője. Zádor István rajzaival. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó, 159 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel.
19322.

Available
2 000 HUF
5,18
5,71

  Add to cart
  Remove
Nicolae Ceausescu: Beszéd a magyar és a német nemzetiségű dolgozók tanácsának együttes plénumán. Bukarest, 1987, Politikai Könyvkiadó. 30+1 p. Kiadói papírkötés.
19323.

1 600 HUF
4,15
4,57
Hammer price:
1 600 HUF

Arany László: A magyar emigráció mozgalmai. Hegedűs Géza bevezetésével és jegyzeteivel. Bp., é.n., Uj könyvtár. 116p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró szakadással
19324.

Available
1 600 HUF
4,15
4,57

  Add to cart
  Remove
Arató Endre: A magyarországi nemzetiségek nemzeti ideológiája. Sajtó alá rendezte, az Utószót és a Források és irodalom c. fejezetet írta: Niederhauser Emil. Bp., 1983, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19325.

Available
1 600 HUF
4,15
4,57

  Add to cart
  Remove
Gheorghe Georgescu-Buzău: Bălcescu. Ford.: Jakab Ernő, Beke György, Vajda Béla. Bukarest, 1957, Állami Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 1550 példányban.
19326.

Available
1 800 HUF
4,66
5,14

  Add to cart
  Remove
Horthy Miklósné 1944-45. Bern Andrea előszavával. [Bp.],2015., Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
19327.

1 600 HUF
4,15
4,57
14
Hammer price:
3 200 HUF

John Hersey: Hirosima. Bp., 1947, Dante. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
19328.

Available
1 400 HUF
3,63
4,00

  Add to cart
  Remove
Lestyán Sándor: Az ismeretlen Táncsics. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 16. Bp.,(1945.), ,,Budapest" Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 1 (duplaoldalas címkép) t.+ 83+3 p. 25 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, sérültt gerinccel, a hátsó borító javított, kopott és kissé sérült borítóval.
19329.

Available
1 000 HUF
2,59
2,86

  Add to cart
  Remove
19330.

Available
5 000 HUF
12,95
14,29

  Add to cart
  Remove
E. A. Chalikova - A. H. Chalikova: Altungarn an der Kama und im Ural (Das Gräberfeld von Bolschie Tigani). Régészeti Füzetek Ser. II. No. 21. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Múzeum.
19331.

Available
8 000 HUF
20,73
22,86

  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events