Books: History

Number of items: 187

19381.

100 HUF
0,26
0,29
Hammer price:
200 HUF

19382.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,59
2,86

  Add to cart
  Remove
Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Bp., 1978. Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval
19383.

Available
1 400 HUF
3,63
4,00

  Add to cart
  Remove
19384.

Available
800 HUF
2,07
2,29

  Add to cart
  Remove
19385.

Available
1 600 HUF
4,15
4,57

  Add to cart
  Remove
Kardos Tibor: A magyarság antik hagyományai. Pantheon-Tanulmányai 5. Bp., 1942, Pantheon-Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
19386.

1 000 HUF
2,59
2,86
Hammer price:
1 000 HUF

Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
19387.

1 200 HUF
3,11
3,43
Hammer price:
1 200 HUF

19388.

300 HUF
0,78
0,86
Hammer price:
300 HUF

19389.

Available
3 400 HUF
8,81
9,71

  Add to cart
  Remove
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sarkaiban fém veretekkel, gerince aranyozott címfelirattal pótolt, régi intézményi bélyegzőkkel, címlap hátoldalán korabeli névbejegyzésekkel.
19390.

Available
2 800 HUF
7,25
8,00

  Add to cart
  Remove
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. A szerző, Kerék Mihály (1902-1990) szociográfus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
19391.

2 800 HUF
7,25
8,00
Hammer price:
3 400 HUF

19392.

Available
2 600 HUF
6,74
7,43

  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events