Books: History

Number of items: 187

Szekeres-Varsa Vera: Szalamandra. Egy élet a Gestapóval és az ÁVÓ-val szemben. Bp., 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
19308.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
3,63
4,00

  Add to cart
  Remove
Búvópatakok. A két világháború között baloldali folyóiratok szerkesztőinek, munkatársainak emlékezései. Gyűjtötte, és sajtó alá rendezte: M. Pásztor József. Irodalmi Múzeum. Bp., én., Irodalmi Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
19309.

Available
900 HUF
2,33
2,57

  Add to cart
  Remove
1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19310.

800 HUF
2,07
2,29
Hammer price:
1 000 HUF

Hóbor József: Három nap, két év - egy élet. A szerző, Hóbor József történész által DEDIKÁLT! Zalaegerszeg, é.n., Europe Vison Bt. 48 p. Szerencsé Rudolf (1927-1997), 1956-ban a forradalom egyik szereplője Zalaegerszegen. Kiadói papírkötés.
19311.

800 HUF
2,07
2,29
Hammer price:
800 HUF

Márkus Zoltán: Himnusz az alagútban. Veszprém, 2002, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19312.

Available
800 HUF
2,07
2,29

  Add to cart
  Remove
Szabó Ildikó: A pártállam gyermekei. Tanulmányok a magyar politikai szocializációról. Bp., 2000, Hatodik Síp Alapítvány, Új Mandátum Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19313.

800 HUF
2,07
2,29
Hammer price:
900 HUF

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. [Kossuth Ferenc]. Bp., [1944], Fővárosi Könyvkiadó, 187+(5) p.+ 10 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, kopással.
19314.

Available
1 600 HUF
4,15
4,57

  Add to cart
  Remove
Az Imrédy-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, borító apró szakadásokkal és apró foltokkal.
19315.

Available
1 600 HUF
4,15
4,57

  Add to cart
  Remove
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Bp., Corvina, 1981. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19316.

Available
1 200 HUF
3,11
3,43

  Add to cart
  Remove
A Szálasi per. Szálasi, Szöllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1946, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel.
19317.

1 800 HUF
4,66
5,14
Hammer price:
1 800 HUF

Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Leíró lajstrom. Bp. 1936, Iparművészeti Múzeum - (Pátria). 109 l., 2 lev., XV t. (fekete-fehér képek). Kiadói papírkötésben. sérült gerinccel, borítóra címke ragasztva,
19318.

Available
1 800 HUF
4,66
5,14

  Add to cart
  Remove
Horváth János: Nógrád megye követutsításai az 1825-ös országgyűlésre. 17p. é. n. Összekapcsolt papírlapok. Jó állapotú.
19319.

Available
1 000 HUF
2,59
2,86

  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events