Available
Add to cart Remove
20081.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Hunting
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Berger, A[rthur]: Eine Welt- und Jagdreise. Berlin, 1907, Paul Parey,XII+385+6 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.