Available for bidding
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 HUF
Fenczik István: Az állati lélek. Átnézte: Nikolits György. Előszó: Kolosváry Gábor. Budapest, (1943). A Vadászati Útmutató kiadása (Könyv- és Lapüzem). 296 p. Egyetlen kiadás. Fenczik István (1892-1946) kárpátaljai görögkatolikus teológus, pedagógus, jogász, zenetudós és ruszin politikai aktivista szerteágazó tevékenységi köréből ezúttal illusztrált állattani munkáját olvashatjuk, mely egyben a magyar etológiai irodalom korai darabja. Néhány oldalon aláhúzások, az utolsó leveleken apró, halvány foltosság, példányunk fűzése az előzékeknél enyhén meglazult. (A Vadászati Útmutató könyvsorozata, I. kötet.) Vuray 262. Tordai 446. BOEH VIII: 2200. Aranyozott, illusztrált, enyhén kopott kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |