Available for bidding
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
3 000 HUF
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotóriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte - -. Bp.,1947. Országos Természettudományi Múzeum - Egyetemi Nyomda, 1 (címkép) t. + 61+3 p.+ 65 t. (egy színes, 64 kétoldalas). Egyetlen kiadás. A jogász végzettségű természetjáró és amatőr fotós Homoki Nagy István (1914-1979) karrierje 1945-ben fordult végleg a természetfilmezés felé, kötetében az 1947-ben készült, Szárnyas vadászmesterek című természetfilmjének emlékeiből és képanyagából szemezget, a képek közt értékes werkfotó-anyaggal. A szövegközti vadász életképeket Benyovszky István készítette. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |