Available
Add to cart Remove
19424.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Military
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
vitéz Náray Antal-vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. M. Egyetemi nyomda. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.