Available
Add to cart Remove
20135.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap, 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.