20121.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Natural sciences, Medicine
22 000 HUF
Mihalkovics Géza: A leíró emberboncztan és a tájboncztan tankönyve szövettani és fejlődéstani vázlatokkal. Bp., 1888, Franklin-Társulat, XVI+1087 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas, sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel. (Ritka!)