20124.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
17
Platen M.: Az új gyógymód. A természetszerű életmódnak, az egészség ápolásának és a gyógyszernélküli orvoslásnak tankönyve. Ügynöki bemutató-/ mintapéldány! Bp., Schroeter. Egészvászon kötés, benne az illusztrált, aranyozott kötéstábla, illusztrációkkal, kopottas állapotban.