Available
Add to cart Remove
20164.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.