Books: Other languages

Number of items: 25

Kulturális témájú 8 darabos kínai könyv sorozat. cca 19. sz., képekkel illusztrált. Rizspapíron.
20450.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Władysław Gieysztor: Przemysł i handel tygodnik, 1918-1928. Warszawa, 1928. Listopada. 1104p. Kiadói, festett egészvászon kötésben számos egészoldalas és kihajtható melléklettel, Kötésen kopásnyomok., foltok. / in Polish In tattered full linen binding.
20451.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérült, benne ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, 3 lap kijár (305/306,307, valamint a 2. kötet címlapja) = hiányzó lappal?
20452.

P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérül...

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
J.B. Machat's Französische sprachlehre, in einer ganz neuen und sehr faßlichen Darstellung mit besonderer Rücksicht für Anfänger. Neu bearbeitet und verbessert von F. J. H. Merguin. Wien, 1831, Schrämbl, VIII+487+1 p. Német és francia nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20453.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
The Goetia. The Lesser Key of Solomon the King. clavicula Salomonis Regis. Translated by Samuel Liddell, Macgregor Mathers. 1997, Weiser Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20454.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dubout, Francois: Villon Oeuvres. 1993, Editions Michele Trinckvel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20455.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Dox, Georg M.: Kleines Ost-West-Kaleidoskop. A szerző által DEDIKÁLT! Linz, 1980, Gesellschaft für Ost- und Südostkunde. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal.
20456.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Pütz, Wilhelm: Grundriss der Geographie und Geschichte der alten, mittlern und neuern Zeit. Zweiter Band. Das Mittelalter. Dritter Band. Die neuere Zeit. (II.-III. kötet). Coblenz (Koblenz), 1851-1854, Karl Baedeker. 6. (II. kötet) és 5. kiadás (III. kiadás). Későbbi vászonkötésben, sérült és hiányos gerinccel, laza kötéssel, címlapon korabeli névbejegyzéssekel, III. kötet kissé foltos lapokkal.
20457.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hunter S. Thompson: Hey Rube. New York & London, 2004, Simon and Schuster, 246p. Kiadói kartonált keménykötés, papír védőborítóval, Első kiadás!  A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról, sportról, egyébről.
20458.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Mühlbach, Luise: Napoleon in Deutschland 1-4. köt. L. Mühlbach's ausgewählte Werke. Illustrierte Ausgabel. Berlin, 1868, Otto Janke. Német nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, részben foxing foltos lapokkal.
20459.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Carvalhao Duarte: O ditador da violencia Editorial República. Lisboa. 1933. 1. kiadás. Kiadói illusztrált, sérült papírkötésben
20460.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Katalog Der Gruppe: Die Arbeiterversicherung des Deutschen Reichs. Weltausstellung in Paris 1900. Berlin, 1900. Reichsdruckerei. Német nyelvű kiadvány magyar intézményi bélyegzővel. Kiadói tűzött papírkötésben.
20461.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events