Władysław Gieysztor: Przemysł i handel tygodnik, 1918-1928. Warszawa, 1928. Listopada. 1104p. Kiadói, festett egészvászon kötésben számos egészoldalas és kihajtható melléklettel, Kötésen kopásnyomok., foltok. / in Polish In tattered full linen binding.
P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérül...
J.B. Machat's Französische sprachlehre, in einer ganz neuen und sehr faßlichen Darstellung mit besonderer Rücksicht für Anfänger. Neu bearbeitet und verbessert von F. J. H. Merguin. Wien, 1831, Schrämbl, VIII+487+1 p. Német és francia nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
The Goetia. The Lesser Key of Solomon the King. clavicula Salomonis Regis. Translated by Samuel Liddell, Macgregor Mathers. 1997, Weiser Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dox, Georg M.: Kleines Ost-West-Kaleidoskop. A szerző által DEDIKÁLT! Linz, 1980, Gesellschaft für Ost- und Südostkunde. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal.
Pütz, Wilhelm: Grundriss der Geographie und Geschichte der alten, mittlern und neuern Zeit. Zweiter Band. Das Mittelalter. Dritter Band. Die neuere Zeit. (II.-III. kötet). Coblenz (Koblenz), 1851-1854, Karl Baedeker. 6. (II. kötet) és 5. kiadás (III. kiadás). Későbbi vászonkötésben, sérült és hiányos gerinccel, laza kötéssel, címlapon korabeli névbejegyzéssekel, III. kötet kissé foltos lapokkal.
Hunter S. Thompson: Hey Rube. New York & London, 2004, Simon and Schuster, 246p. Kiadói kartonált keménykötés, papír védőborítóval, Első kiadás! A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról, sportról, egyébről.
Mühlbach, Luise: Napoleon in Deutschland 1-4. köt. L. Mühlbach's ausgewählte Werke. Illustrierte Ausgabel. Berlin, 1868, Otto Janke. Német nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, részben foxing foltos lapokkal.
Katalog Der Gruppe: Die Arbeiterversicherung des Deutschen Reichs. Weltausstellung in Paris 1900. Berlin, 1900. Reichsdruckerei. Német nyelvű kiadvány magyar intézményi bélyegzővel. Kiadói tűzött papírkötésben.