Available
Add to cart Remove
20470.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Other languages
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Mit Original-Beiträgen der hervorragendsten Schriftsteller und Gelehrten, sowie zahlreichen Illustrationen. Jahrgang 1899. Dreizehnter Band. Stuttgart-Berlin-Leipzig, 1899, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 240 p. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.