Available
Add to cart Remove
20457.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Books: Other languages
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Pütz, Wilhelm: Grundriss der Geographie und Geschichte der alten, mittlern und neuern Zeit. Zweiter Band. Das Mittelalter. Dritter Band. Die neuere Zeit. (II.-III. kötet). Coblenz (Koblenz), 1851-1854, Karl Baedeker. 6. (II. kötet) és 5. kiadás (III. kiadás). Későbbi vászonkötésben, sérült és hiányos gerinccel, laza kötéssel, címlapon korabeli névbejegyzéssekel, III. kötet kissé foltos lapokkal.