Available
Add to cart Remove
20929.
478. Online Auction sale of the unsold lots
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A magyar filantrópia könyve. Szerk.: Béry László. Vass József előszavával. Bp., 1929, Légrády-ny., 405+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.