20571.
478. Online Auction sale of the unsold lots
15 000 HUF
Az öngyilkos. Írták: Décsi Imre,Földi Mihály, Füst Milán, Gartner Pál, Hajnal Richárd, József Attila, Kodolányi János, Kosztolányi Dezső, Kulcsár István, Nyírő Gyula, Szabó Lőrinc, Székely Béla, Szimonidesz Lajos, Vámbéry Rusztem, Várkonyi Hildebrand. Emberismeret I. évf. 2-3. sz., különszám: "Az öngyilkos", benne: József Attila: Öngyilkosság? című írásnak első közlésével. Bp., 1935, Novák Rudolf, (Kellner és Kiss-ny.), 103+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, szakadozott borítószélekkel, kissé foltos borítóval, felvágott lapokkal, néhány kijáró lappal.