Available for bidding
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
2 000 HUF
Baksay Sándor: Gyalog-ösvény I-III. köt. Elbeszélések. I. köt.: Pusztai találkozás. Elbeszélések., II. köt.: Nagymama karácsonyja. A csudálatos történet. Nagymama meséje., III. köt.: Jobb kezem. Ispéró. Patak banya. Szépirodalmi Könyvtár. Bp., 1895., Kisfaludy-Társaság, (Franklin-ny.), 243 p.; 208 p.; 270 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az első kötet hátsó szennylapján hiánnyal, "Kardos János ügyvéd" névbélyegzésével. Kardos János (1894-1959) ügyvéd. A második világháború után - amíg tehette - több kiemelt koncepciós perben is közreműködött védőként. (Szomathelyi Ferenc, Dálnoki Veress Lajos, András Sándor, Esterházy Pál herceg, Ordass Lajos, Rácz Sándor, Tóth Ilona ..stb.)
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |