Available
Add to cart Remove
20717.
478. Online Auction sale of the unsold lots
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Boyesen, Hjalmar Hjorth - Heinrich Gusztáv: Goethe Faustja. Tanulmányok. Bp., 1888, MTA, XVIII+2+272 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos gerinccel.