20863.
478. Online Auction sale of the unsold lots
1 000 HUF
Garai Gábor: Emberi szertartás. [Versek és műfordítások.] (Dedikált.) Budapest, 1960. Magvető Könyvkiadó (Szabadság Lapnyomda, Debrecen). 178 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Fischer Mártának szeretettel: Garai Gábor. Bp. 1961. jan. 13". Garai Gábor költő, szerkesztő, műfordító harmadik verseskötete. Tezla 4374. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.