Available
Add to cart Remove
20713.
478. Online Auction sale of the unsold lots
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
George du Maurier: Trilby. Bp., 1897, Pallas. 3. olcsó kiadás. 401 p. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti kissé foltos papírborító bekötve, sérült gerinccel, kopott borítóval, márványozott lapélekkel.