Available
Add to cart Remove
20858.
478. Online Auction sale of the unsold lots
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült vászonnal.